ברוכים הבאים למרכז גוף נפש:

מה מעניין אתכם ?

עזרו לנו להתאים לכם את התכנית הרלוונטית בשבילכם

ACT ככלי טיפולי, תיאוריה, תרגול ויישומיים קליניים | ד”ר יערה ניצן

הקורס מתאים למטפלים ומטפלות שמעוניינים להכיר ולשלב בעבודתם את הפילוסופיה והפרקטיקה של ACT.
בקורס נתמקד בלימוד בסיסי של המנגנונים והטכניקות הייחודיות לגישת הACT ויישומן הקליני במצבים פתולוגיים, לצד תרגול בחיי היומיום.

פתיחת הקורס 06/02/2019

שיעור ראשון פתוח בקורס תקשורת מקרבת (NVC) | שאנייה כהן-בן-חיים

זו הזמנה להיות אקטיביים וללמוד כלי משמעותי לשיפור התקשורת הבינאישית, במשפחה, במקום העבודה ובכל מסגרת אחרת, מודל NVC (תקשורת מקרבת) שפותח ע"י הפסיכולוג האמריקאי ד"ר מארשל רוזנברג כבר משנה את חייהם של אנשים רבים.
תקשורת מקרבת מאפשרת לייצר שיח מועיל יותר, להפחית בריב וביקורת, ליצור הבנה ושיתוף פעולה ובכך להשפיע לטובה על מערכות יחסים מכל הסוגים, בין בני זוג, במשפחה ובסביבת העבודה.

פתיחת הקורס 18/02/2019

מפגשים עם דפוסי היקשרות Attachment | הפסיכולוגית רות בן אשר

בחודשים מרס - יוני 2019 יתקיימו 4 מפגשי למידה של סגנונות היקשרות בימי רביעי, אחת לחודש, במרכז הישראלי לרפואת גוף נפש ברמת השרון, בין השעות 09:00 – 17:00.
הכלים שיוצעו במפגשים ישלבו בין תרגולים של מודעות סומאטית (גופנית) לוויסות מערכת העצבים ובין חוויות מתקנות של היקשרות כדי לסלול את הדרך חזרה לעבר היקשרות בטוחה.

פתיחת הקורס 06/03/2019

מיינדפולנס לעבודה עם ילדים ונוער | ד”ר נמרוד שיינמן

הקורס מרכז את התהליכים המועילים והמוצלחים ביותר בהנחיית ילדים, כדי לעזור להם להתמודד עם אי שקט, מתח, חרדה ותסכול, ולטפח בהם נינוחות, בטחון, מסוגלות עצמית ואינטליגנציה רגשית.
בקורס נתמקד כמטפלים, מורים או אנשי חינוך - בתהליכים שיאפשרו לנו לעזור לכל ילד. באמצעות התנסויות, הדרכה ושיח, נתרגל כלים שכדאי שכל ילד יכיר, כדי שיוכל להיעזר בהם בעצמו במצבי אתגר וקושי בחיי היום-יום שלו.

פתיחת הקורס 05/05/2019
כמישהי שמלמדת במרכז אני חווה מקרוב את המפגש עם אנשי המקום שחיים את מה שהם מדברים- מנהלי המקום הזה יצרו אותו מתוך אמונה בדרך הזאת ורצון לתת ממנה וזה מורגש מאוד באופן בו הם חיים, מעמיקים, לומדים ומעוררים השראה אפילו בפרטים הכי קטנים של התנהלות החיים. אני אוהבת לבוא ללמד שם ולהרגיש את המשפחתיות עם המנהלים, המזכירות, התלמידים והמורים האחרים הנפלאים שמלמדים כאן, מלמדים פה מורים שאני מעריכה מאוד והייתי רוצה ללמוד עם כל אחד ואחד מהם. זכות להיות חלק ממקום כזה. תודה.
שאנייה כהן-בן-חיים
מטפלת ומלוות צמיחה ליחידים ולזוגות במצבי קושי, קונפליקט ומשבר, מנחה קורסים, ריטריטים וסדנאות תקשורת מקרבת, מדיטצייה, יוגה ועבודה פנימית בדרכים שונות. מנחה מסעות בטבע כדרך לחיבור ועבודה פנימית, מורה לקונדליני יוגה ע"פ יוגי בהג'אן, מטפלת במים.

מרכז גוף נפש ברמת השרון הוקם בשנת 1998 על מנת לאפשר מרחב תומך ללימוד ותרגול מגוון רחב של תכנים, הן לקהל הרחב והן לאנשי טיפול, ומעניק כלים מעשיים מעולמות הפסיכולוגיה המערבית, המזרחית והשילוב ביניהן המאפשרים לכל אדם להניע שינוי בחייו, לשנות דפוסי התנהלות ותקשורת ולשפר את איכות חייו בכך שיכניס אליהם יותר שקט, בהירות, נינוחות וחמלה. כל הסדנאות, הקורסים ותוכניות הלימוד מועברים בהנחיית מיטב המנחים בארץ, באווירה ביתית, חמה ותומכת. נושאי הלימוד במרכז גוף נפש: פסיכותרפיה, מיינדפולנס, בודהיזם, מדיטציה, ויפאסנה, תקשורת מקרבת (NVC) ועוד.

03-5495149

שבטי ישראל 103, רמת השרון 

גלילה למעלה

להרשמה לארועי יום פתוח און ליין

*אנא בחר/י את המפגשים בהם תרצה/י להשתתף, יש לשים לב שלא להירשם למפגשים בשעות חופפות.
** פרטים וקישורים יישלחו במייל.