נהלי הרשמה

תלמיד.ה יקר.ה 

להלן תנאי הרישום המעודכנים שנוסחו מתוך רצון להתחשב ככל הניתן בתקופה, באופי הפעילויות ובמקום הנשמר לך בעת ההרשמה.

כמענה מיוחד לתקופה הנוכחית שמתאפיינת בשינויים רבים – אנו נאפשר שמירת מקום בקורסים באמצעות תשלום דמי רישום בלבדעם אפשרות להחזר דמי הרישום עד חודש לפני תחילת הקורס וזאת כדי לאפשר לך לשמור מקום ולקבל החלטה אם להשתתף בסמוך ללימודים, בהתאם למצב.


ההרשמה לקורסי שנת הלימודים 21-22 בעיצומה ומומלץ לשריין מקום מעכשיו. מספר המקומות מוגבל.

אנא התעדכנ.י גם בנהלים החדשים המותאמים ללימודים פרונטליים בתקופת הקורונה.

עלויות הקורסים נובעות ממספר המקומות המוגבל שמאפשר תשומת לב אישית ומקום לשאלות עומק וכן מאיכות ההוראה והשירות שאנו מציעים. יחד עם זאת, אם נחוצה לך הפחתה בעלות על רקע המצב, אנא אל תהסס.י לפנות אלינו ולשוחח עמנו על מלגת לימודים על בסיס מצב כלכלי או נסיבות אישיות אחרות.

אופי הקורסים
כלל הקורסים במרכז גוף נפש מוצעים ללומדים/ות כהעשרה בלבד. הקורסים אינם מהווים תחליף לטיפול נפשי ומיועדים להעשיר את הלומד/ת בידע ומיומנויות. אין חובת שיתוף בשיעורים וכל תלמיד/ה רשאי/ת לשתף ולשוחח על תכנים מחייו/ה האישיים והמקצועיים רק במידה שמתאימה לו/לה.

 

הרשמה ללימודים
• על מנת להבטיח מקומך בקורס, יש לשלם דמי רישום שהינם חלק מעלות הקורס. תשלום דמי הרישום מהווה אישור על כוונתך להשתתף בפעילות במלואה והסכמתך לנהלים שבעמוד זה.
• נרשמ/ת המעוניין/ת להבטיח את מקומו/ה בקורס, נדרש/ת להסדיר את מלוא התשלום לקורס עד חודש לפני מועד תחילתו.

 

קבלת תעודה
קורסי המרכז נועדו להקניית ידע ומיומנויות. התעודות הן עדות להשתתפות בקורס ואינן מהוות הכשרה או אישור לטפל בזולת, למעט קורסי ההכשרה כמפורט בעמודי הקורסים. תעודות יינתנו רק לקורסים ארוכים מ 8 מפגשים בהשתתפות של לפחות 80% מהיקף הקורס. במידה ותלמיד/ה מעוניינ/ת לקבל תעודה בסיום קורס קצר באחריות התלמיד/ה לוודא שהדבר אפשרי בטרם ההרשמה.

 

חיסיון מידע
כל המידע והחומרים הנלמדים בקורס, באופן פרונטלי או מקוון, בכיתה או כחומרי לימוד הניתנים או נשלחים לתלמיד/ה הם קניין רוחני של מרכז גוף נפש ומיועדים לשימוש אישי בלבד. על כל שיתוף ומידע של התלמידים/ות בקורס חל חיסיון כדי לשמור על פרטיות התלמידים/ות ולאפשר שיח פתוח במהלך הלימודים.

 

חומרי הלימוד
• הגישה לחומרים, כולל הקלטות שיעורים בקורס מקוונים, תישמר כחצי שנה ממועד סיום הקורס.
• מטעמי פרטיות וקניין רוחני לא ניתן להוריד את הקלטות השיעורים או לקבלם כקבצים.

 

הפסקת לימודים

בקורסים ארוכים של מעל 8 מפגשים ו/או מעל 24 שעות שעון:

• במקרה של הפסקת או ביטול לימודים עד חודש לפני תחילת הלימודים – דמי הרישום יוחזרו.
• במקרה של פרישה החל מחודש לפני הקורס ועד השיעור השני (כולל) – יתקבל החזר יחסי לפי שיעור שני, לאחר קיזוז דמי הרישום (גם אם התלמיד/ה לא נכח/ה בשיעורים אלו).
• לאחר השיעור השני – לא יינתן זיכוי ללא קשר לנוכחות בפועל או סיבת ההפסקה מצד התלמיד.ה, במקרים חריגים תאושר חזרה על הקורס אך כאמור לא יינתן החזר כספי בנסיבות אלו.

בקורסים קצרים של עד 8 מפגשים ו/או מפגשים וסדנאות יומיים

• במקרה של הפסקת או ביטול לימודים עד שבוע לפני תחילת הלימודים – דמי הרישום יוחזרו.

• במקרה של פרישה החל משבוע לפני הקורס ועד השיעור השני (כולל) – יתקבל החזר יחסי לפי שיעור שני, לאחר קיזוז דמי הרישום (גם אם התלמיד/ה לא נכח/ה בשיעורים אלו).
• לאחר השיעור השני – לא יינתן זיכוי ללא קשר לנוכחות בפועל או סיבת ההפסקה מצד התלמיד.ה, במקרים חריגים תאושר חזרה על הקורס אך כאמור לא יינתן החזר כספי בנסיבות אלו.

בפרישה מסדנה או מהרצאה חד פעמית
• עד 3 ימים לפני המועד – יתקבל החזר מלא.
• בביטול בהתראה קצרה מ 3 ימים לפני התחלת הסדנה או לאחריה לא יתאפשר החזר.


* בכל מקרה של הפסקת לימודים באחריות התלמיד לעדכן את המרכז בטלפון או במייל ולוודא קבלתו. בביטול שלא עפ”י הנהלים לא יתאפשר זיכוי כספי.

כללי:
• המרכז שומר לעצמו את הזכות לבצע שינויים בפעילויות עקב אילוצים בלתי צפויים.
• המרכז שומר לעצמו את הזכות לבטל או לדחות קורס. במקרה זה יוחזרו לנרשמ/ת שכר הלימוד היחסי למועד הביטול כולל דמי הרישום.
• המרכז שומר לעצמו את הזכות להפסיק לימודי תלמיד/ה באמצע הקורס, עפ”י שיקולים מקצועיים. החזר כספי יינתן בהתאם לחלק היחסי שנותר לקורס ממועד הפסקת הלימודים.

 

התאמות לקורונה בקורסים הפרונטליים

תלמיד.ה יקר.ה,

המרכז מכבד את הנחיות משרד הבריאות ויעשה את המאמץ המירבי לקיים את הלימודים הפרונטליים כסדרם כל עוד לא הוגדר אחרת בהנחיות הממשלה הנוגעות ללימודים ולהתקהלות. הגם שבתקופה האחרונה יש פרסומים רבים על החמרת ההנחיות, אנו מעריכים שלאורך תקופת הלימודים, מרבית השיעורים יוכלו להתקיים במתכונת הפרונטלית המקורית ולכל היותר תהיינה תקופות קצרות במהלך הלימודים בהן יתקיימו לימודים משולבים או מקוונים.

בכל מקרה, הנה פירוט המענים האדפטיביים וההדרגתיים שנוכל להציע למצבים השונים שעשויים להתקיים:

·       במידה ויוגבל מספר האנשים שיכולים להיפגש באותו החלל – המרכז ערוך לאפשר למידה משולבת איכותית, עם ציוד ייעודי ותמיכה טכנית מלאה. במקרה זה הלימודים יתקיימו בסבבים כך שהתלמידות.ים יילמדו פרונטלית ואונליין לסירוגין, בסבבים התואמים למגבלות ההתקהלות. לצוות המרכז ניסיון רב בקיום שיעורים משולבים (היברידיים) יעילים ואיכותיים, עם שמע ברור ווידאו איכותי.

·       במידה ולא יותרו מפגשים כלל – נעבור ללמידה מקוונת לזמן המינימלי הנדרש. אם ייווצר רצף של יותר מ 4 שיעורים מקוונים ברצף עקב הוראת ממשלה שמגבילה את ההתקהלות על רקע הקורונה, נאפשר לך לחזור על הקורס בשנת הלימודים העוקבת, או שנעמיד לרשותך יתרת שימוש לתכני המרכז בשיעור יחסי למועד הפרישה, עם תוקף להשתתפות בתכני המרכז עד שנה מיום הפרישה.

·       אם את.ה תצטרכ.י להיות בבידוד, אנו נעשה כל מאמץ לאפשר לך להשתתף בקורס בצורה מקוונת יחד עם הקבוצה, כתלות בהתאמה של חומר הלימוד והסכמת מנחה.ת הקורס וכן להעמיד לרשותך הקלטות של השיעורים. בפרקי הזמן שיוקדשו לתרגול, המגיעים לכיתה יתרגלו בינם לבינם ואת.ה תוכל.י לתרגל עם תלמידים.ות מהקורס שישתתפו באופן מקוון יחד איתך.

אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמתעוררת – על הנהלים ועל כל נושא אחר הנוגע לתכני הלימודים.

***

קורסי האונליין יתקיימו כסדרם ללא קשר לשינוי בהנחיות הנוגעות להתקהלות.

גלילה למעלה

להרשמה לארועי יום פתוח און ליין

*אנא בחר/י את המפגשים בהם תרצה/י להשתתף, יש לשים לב שלא להירשם למפגשים בשעות חופפות.
** פרטים וקישורים יישלחו במייל.