עם שמש בימין

מדיטציה- יוגה: הקשבה עמוקה לגוף הער

בהנחיית: אודליה וינברג פרי
תאריך הפתיחה הקרוב: 11/12/2018
מספר מפגשים: 5
למי זה מתאים: מתחילים

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

תקציר הקורס

תרגול מיינדפולנס בחוויה הפיזית כדרך לחיוניות וריפוי עמוק

 

”מועיל מאוד להבין שהגוף הזה, ממש הגוף הזה שיושב כאן כרגע… הוא בדיוק מה שאנו זקוקים לו כדי להיות אנושיים לגמרי, ערים לגמרי וחיוניים לגמרי." פמה צ'ודרון


קורסמדיטציה יוגה מיועד למתרגלי מדיטציה שמבקשים להעמיק את התרגול שלהם תוך התקרבות והתיידדות לחוויה הגופנית.

הקורס כולל תרגול יוגה בסיסי עם דגש על פיתוח תשומת לב לחוויה הגופנית: שיווי משקל, חיבור לקרקע, מודעות לכוח הכבידה וחיבורים בתוך הגוף.

 

מידע מלא: מדיטציה- יוגה: הקשבה עמוקה לגוף הער

הגוף שלנו הוא ער, נוכח, חכם ורגיש. גופנו הוא גם הבסיס שלנו, ה"בית" היחיד שנכיר בחיים האלה. יחד עם זאת, מכל מיני סיבות, רובנו התרגל להתרחק ממנו ולהתנהל מתוך הלכי-התנהגות ודפוסי-חשיבה שלא לגמרי בחרנו בהם. ג׳ק קורנפילד, מורה דהרמה בכיר, כתב שאין לו, למי שרוצה לחוות שלמות (wholeness) אלא להתחבר מחדש לגופו על מכאוביו ומגבלותיו.

כשאנחנו מחוברים לתחושות הגופניות שלנו, אנחנו מרגישים יותר מקורקעים ומאוזנים, יותר ערים לאינטואיציה ולעולמנו הרגשי, ובו זמנית פתוחים יותר למסתורין של העולם הזה בו אנו חיים. הקורס הזה מיועד לתת כלים ותמיכה ולהעמיק את יכולת ההקשבה לחוויה המורגשת ולתחושות הפיזיות. נלמד לתת תשומת לב לתחושות הגוף תוך תרגול תנוחות יוגה ומדיטציה וגם נהעזר בשיחה, שיתוף ולימוד כדי להבין, לחבר ולהפנים את החוויה.

הקורס פונה למי שמעוניין לעצור ולהרגיש את הגוף, ללמוד להבין "מבפנים" ולטפח את היכולת לפגוש את עולמו בפתיחות וחמלה.

בהנחיית: אודליה וינברג פרי
ויינברג 150x150

מורה למדיטציה ויוגה, מתרגלת ומלמדת מזה 20 שנים, מורה בעמותת תובנה ובמסגרות נוספות בארץ, בהודו, ובארופה. מנחה ריטריטים וסדנאות ומקיימת מפגשים אישיים. במשך 5 שנים חיה בהודו שם תרגלה באופן מסור ולימדה ברטריטים.

כיום, בתור אמא לשלושה ילדים קטנים, אודליה חוקרת את האופן שבו התרגול תומך ישירות בחיים של אהבה, הבנה ושמחה. לאחרונה היא סיימה הכשרה בלימודי התמקדות ומוצאת שגישת ההתמקדות משתלבת עם התרגולים המסורתיים בצורה יצירתית ואינטואיטיבית. אודליה מאמינה שלכל אחד ואחת מאיתנו דרך ייחודית לעבור בחיים האלה, ושגילוי והליכה בדרך זו הם מקור לשמחה גדולה וחיבור עמוק עם העולם.

 

לקורסי מדיטציה נוספים – לחצו כאן

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

קורסים נוספים בהנחיית אודליה וינברג פרי

Scroll to Top

להרשמה לארועי יום פתוח און ליין

*אנא בחר/י את המפגשים בהם תרצה/י להשתתף, יש לשים לב שלא להירשם למפגשים בשעות חופפות.
** פרטים וקישורים יישלחו במייל.