מפגשי תרגול מדיטציה שבועיים בימי שני בבוקר

בהנחיית: רחל מאורי
תאריך הפתיחה הקרוב: 21/01/2019
מספר מפגשים: 50

להתחיל את היום עם שקט הבנה ובהירות

ימי שני 06:45-08:15 קבוצת תרגול שבועית ברמת השרון.

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

מידע מלא: מפגשי תרגול מדיטציה שבועיים בימי שני בבוקר

נתרגל איך לחיות את חיינו מתוך תשומת לב מירבית לרגע הנוכחי (מינדפולנס), הזמן היחיד בו באמת מתרחשים החיים, מבלי  להסחף אחר התזזיתיות של המיינד, חרטות על העבר  ודאגות על העתיד.

עם הרעננות של הבוקר  נתרגל מדיטציה בישיבה, מדיטציה בהליכה ומדיטציה בדיבור ובהקשבה על מנת להביא  את המדיטציה לחיי היומיום שלנו. נקשיב לשיחה  היומית , נוכל לשתף ולשאול שאלות.

תרגול המדיטציה והמינדפולנס מיועד להביא שמחה והבנה לחיינו , לאפשר לנו לתקשר עם עצמנו ועם אנשים סביבינו באופן  אוהב ומספק. הוא  עוזר לנו להתמודד באופן מיטיב עם פחדים, מתחים וקונפליקטים, שהם חלק בלתי ניפרד מחיינו.

כולנו צריכים לתרגל. המורים הרוחניים המנוסים ביותר מתרגלים על מנת לשמר את האנרגיה של  אהבה, אופטימיות ויצירתיות. התרגול  מאפשר לנו לחיות במליאות ובאופן מאוזן ועמוק יותר את  חיינו ולהבין הבנה עמוקה את עצמינו ואת אלו שסביבינו.

לרישום וייעוץ 03-5495149.

בהנחיית: רחל מאורי
רחל-מאורי-חדש-

מורת דהרמה  שהוסמכה  על ידי  טיך נאהת האן (מורה זן ויטנאמי , מועמד פרס נובל לשלום).
בוגרת תוכנית ההכשרה למורי ׁׁMBSR- mindfulness based stress reduction בישראל, בשיתוף אוניברסיטת בנגור, בריטניה והבינתחומי הרצליה.
מטפלת מוסמכת בשיטת הפסיכולוגיה התהליכית C.P.W   ומנחת קבוצות למודעות עצמית ותקשורת בינאישית. השתלמה בשיטות של מדיטצית זן בהודו ובצרפת בכפר של המורה טיך נאהת האן.
מתרגלת ומלמדת כיצד להביא את תרגול המינדפולנס לחיי המשפחה העבודה והחברה.

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

קורסים נוספים בהנחיית רחל מאורי

גלילה למעלה