פורטל בודהיזם בישראל

מרכז גוף נפש מאמרים מקצועיים

באתר “בודהיזם בישראל” תוכלו למצוא מגוון גדול של  פעילויות המבוססות על עקרונות הבודהיזם, על גווניו השונים, שמתקיימות בישראל. הן סדנאות, קורסים וריטריטים והן  קבוצות לימוד ותרגול קבועות (סנגהה).

ספריית האתר היא הגדולה בישראל בנושא בודהיזם בשפה העברית וכוללת מעל 1,000 מאמרים בעברית בנושאים בודהיסטיים שונים, תרגומי כתבים ודרשות (סוטרות) של הבודהה. וידאו והקלטות שיחות של מורי בודהיזם בכירים מהארץ.

הרשמה לאתר “בודהיזם בישראל” מאפשרת לכם לקבל ישירות למייל את “פעם בשבוע- המאמר הבודהיסטי השבועי” בכל יום חמישי, את “כתב העת הבודהיסטי” מדי רבעון, (שמרכז תרגומי מאמרים ועוד, כל גיליון מוקדש לנושא נבחר אחר), וכן עדכונים שוטפים על פעילויות וסדנאות של “בודהיזם בישראל”– להרשמה לחץ/י כאן.

כחלק ממחויבותנו להפצת הדהרמה בישראל, הקמנו גם את קבוצת הפייסבוק של “בודהיזם בישראל” אשר נועדה לשמש במה ציבורית לדיונים, שאלות ושיתופים בנושאים העוסקים בבודהיזם על מסורותיו השונות, לצד מידע ופרסומים של מורים וארגונים בודהיסטיים על פעילויות העוסקות בלימוד ותרגול של בודהיזם בישראל.

האתר הוקם ומופעל בהתנדבות והוא מוגש בלב פתוח לכל המתעניינים בדרך הבודהיסטית. אנו מקווים שתמצאו בו תועלת, העשרה והשראה בדרככם.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה