עם שמש בימין

ברוכים הבאים למרכז גוף נפש:

מה מעניין אתכם ?

עזרו לנו להתאים לכם את התכנית הרלוונטית בשבילכם

מיינדפולנס למתחילים

המיינדפולנס מכיל ארגז של כלים פשוטים ופרקטיים, הנגישים לכל אדם, בכל גיל, להתמודדות עם האירועים בחייו או בחייה. להירגע, לנוח, לשפר את הריכוז. למצוא שקט ושלווה פנימיים, גם במצבים קשים. ויסות מצבי מתח, לחץ, כעס וחרדה; שליטה בתגובתיות ובשיפוטיות. פיתוח קשב פנימי וקשב לזולת ניהול קונפליקטים אישיים ומקצועיים. להתמודד טוב יותר עם דאגות.

04.03 בוקר 05.05 ערב

סדרת מפגשי לימוד ותרגול עם מורים בכירים – לתלמידי מיינדפולנס ובודהיזם

סדרת מפגשים עם ותיקי המורים בארץ. כל מפגש יעסוק נושא ליבה אחר מתוך ההגות הבודהיסטית. המפגשים ישלב לימוד, מדיטציה מונחית ותרגול משותף מיועד לכל מי שהתנסה בלימוד ותרגול מיינדפולנס, פילוסופיה בודהיסטית ו- MBSR.

החל ב 25/1

MBSR – הפחתת מתחים מבוססת מיינדפולנס

הקורס בנוי על פי מודל תכנית ה - MBSR - הפחתת מתחים באמצעות מיינדפולנס (Mindfulness Bases Stress Reduction), שפותח בארה"ב בסוף שנות ה 70 על ידי פרופ' ג'ון קבט-זין. זהו מודל שנחקר מדעית בארה"ב ובאנגליה ונמצא כעוזר להתמודדות עם מתח, חרדה, כאב כרוני ודכאון.

החל ב- 10/3 

מדיטציה בודהיסטית

במהלך הקורס נלמד על ההסבר הבודהיסטי להיווצרות מתח וסטרס, על האפשרות לפתח תודעה שקטה ובלתי מותנית בנסיבות ועל המציאות כפי שהיא בפועל. נלמד ונתרגל שלושה שלבי מדיטציה ממסורות טיבט יפן, סין והודו: שמתא (מיינדפולנס) - מדיטציה לרוגע ויפשיאנה - חקר טבע התודעה מדיטציה ללא מדיטציה - המצב הטבעי

החל ב 25/1

מפגשי הכרות פתוחים עם מיינדפולנס ו- MBSR

המפגשים כוללים הסבר אודות מיינדפולנס ו MBSR, התנסות בתרגול מיינדפולנס קצר ופרק זמן שיוקדש לשאלות ותשובות. אין צורך בניסיון מוקדם.

להרשמה למפגשי ההכרות:

מרכז גוף נפש ברמת השרון הוקם בשנת 1998 על מנת לאפשר מרחב תומך ללימוד ותרגול מגוון רחב של תכנים, הן לקהל הרחב והן לאנשי טיפול, ומעניק כלים מעשיים מעולמות הפסיכולוגיה המערבית, המזרחית והשילוב ביניהן המאפשרים לכל אדם להניע שינוי בחייו, לשנות דפוסי התנהלות ותקשורת ולשפר את איכות חייו בכך שיכניס אליהם יותר שקט, בהירות, נינוחות וחמלה. כל הסדנאות, הקורסים ותוכניות הלימוד מועברים בהנחיית מיטב המנחים בארץ, באווירה ביתית, חמה ותומכת. נושאי הלימוד במרכז גוף נפש: פסיכותרפיה, מיינדפולנס, בודהיזם, מדיטציה, ויפאסנה, תקשורת מקרבת (NVC) ועוד.

03-5495149

שבטי ישראל 102, רמת השרון 

Scroll to Top

להרשמה לארועי יום פתוח און ליין

*אנא בחר/י את המפגשים בהם תרצה/י להשתתף, יש לשים לב שלא להירשם למפגשים בשעות חופפות.
** פרטים וקישורים יישלחו במייל.